Opcje przeglądania
Rodzaj materiału
Średnica
Ilość w kartonie
Kolor w kartonie
Wysokość
Cena
  • od
    do
Nowość
Producenci
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa od 800 zł.
Darmowa dostawa (Inpost Kurier) już od 800,00 zł.

Anemon

Sztuczny bukiet anemon x18 w kolorze czerwono-żółtym 40 cm Sztuczny bukiet anemon x18 w kolorze czerwono-żółtym 40 cm
Producent: KwiatyGuzik
Cena:

28,90 zł

Cena netto: 23,50 zł

szt.
zobacz więcej
Sztuczny bukiet anemon x18 w kolorze fioletowo-żółtym 40 cm Sztuczny bukiet anemon x18 w kolorze fioletowo-żółtym 40 cm
Producent: KwiatyGuzik
Cena:

28,90 zł

Cena netto: 23,50 zł

szt.
zobacz więcej
Sztuczny bukiet anemon x18 w kolorze fioletowym 40 cm Sztuczny bukiet anemon x18 w kolorze fioletowym 40 cm
Producent: KwiatyGuzik
Cena:

28,90 zł

Cena netto: 23,50 zł

szt.
zobacz więcej
Sztuczny bukiet anemon x18 w kolorze różowym 40 cm Sztuczny bukiet anemon x18 w kolorze różowym 40 cm
Producent: KwiatyGuzik
Cena:

28,90 zł

Cena netto: 23,50 zł

szt.
zobacz więcej
Sztuczny bukiet anemon x18 w kolorze żółtym 40 cm Sztuczny bukiet anemon x18 w kolorze żółtym 40 cm
Producent: KwiatyGuzik
Cena:

28,90 zł

Cena netto: 23,50 zł

szt.
zobacz więcej
Karton bukiety anemon mix kolorów 40 cm Karton bukiety anemon mix kolorów 40 cm
Producent: KwiatyGuzik
Cena:

346,80 zł

Cena netto: 281,95 zł

Bukiet sztucznych kwiatów Anemon

Anemon nazywany jest zawilcem i należy do rodziny jaskrowatych, w której wyróżnia się aż ponad 150 odmian kwiatu. W Polsce anemon jest traktowany jako kwiat zwiastujący nadejście wiosny i często można go spotkać w przydomowych ogródkach lub parkach. Głównym walorem ozdobnym rośliny są kwiaty, które zazwyczaj są białe. To zawilce kwitnące wczesną wiosną, ale w naszym kraju rosną też anemony żółte, wielokwiatowe, wilelosieczne i gajowe. Rośliny dobrze znoszą cień i chłód, choć niektóre odmiany lubią miejsca dobrze nasłonecznione.

Sztuczne bukiety anemonu w sklepie Kwiatyguzik.pl to wielobarwne kwiaty – różowe, białe, niebieskie, a także w odcieniach czerwieni, fioletu i żółci. Kwiaty sztucznego anemonu wchodzące w skład bukietu mają symetrię promienistą i są odwrotnie jajowate lub eliptyczne. W środku kielicha znajdują się pręciki – słupki z pojedynczymi zalążkami. Liście anemonu są złożone, ząbkowate i ogonkowe. Łodygi mają naturalnie do 60 cm wysokości, ale w ofercie sklepu jest to pod kątem florystycznym praktyczniejsza wersja wynosząca 42 cm. Centrum kielicha sztucznego kwiatu anemonu jest nakrapiane i tworzy ciemne, dynamiczne struktury rośliny.

Wchodzący w skład każdego bukietu kwiat Anemon ma ciekawą symbolikę. Nazwa ma greckie znaczenie i w wolnym tłumaczeniu słowo interpretowane jest jako „córka wiatru”. Anemon w mitologii greckiej nawiązuje do łez Afrodyty, które zamieniły się w kwiaty, gdy bogini opłakiwała śmierć Adonisa. Każdy odcień sztucznego anemonu oznacza coś innego. Biały anemon symbolizuje duchowość, niewinność i czystość. Żółty – to szczęście, radość i powodzenie. Niebieskie anemony podkreślają zaufanie i inteligencję, a fioletowe honor i królewskość. Czerwone kwiaty z kolei wskazują na głębokie uczucie miłości, a różowe na subtelność i romans.

Sztuczny kwiat anemonu w ofercie naszego sklepu to odmiany bukietowe. Występują w kolorystycznym miksie, który jest kwintesencją wszystkich kolorów, jakie prezentuje w naturze anemon. To efektowne wersje, ponieważ jeden bukiet zawiera aż 18 szt. eleganckich kwiatów o średnicy 7 cm. Możesz zakupić pojedynczy pęk i w tej wersji anemony prezentują 3 wersje kolorystyczne:

  • bukiet z przewagą chłodnych odcieni niebieskiego i fioletu,
  • bukiet w odmianie delikatnego różu i bieli,
  • bukiet z kwiatami w tonacji czerwonej i pomarańczowej.

Warto skorzystać z oferty zbiorczej i zainwestować w sztuczne bukiety anemonu w zestawie zawierającym 12 szt. mieszanych kolorystycznie bukietów, by tworzyć wielobarwne dekoracje. Zapraszamy do zapoznania się z całym asortymentem sztucznych anemonów w naszym sklepie internetowym.

Sztuczny anemon wchodzący w skład bukietu w ofercie sklepu Kwiatyguzik.pl to szlachetna, satynowa wersja kwiatu, która zaskakuje dokładną imitacją rzeczywistej rośliny. Wielobarwne kwiatostany na długiej łodyżce pozwalają na tworzenie kompozycji w ulubionych tonacjach. Bukiet sztucznych anemonów ciekawie będzie się prezentować w kulistych wazonach, słojach, a nawet w dekoracjach z wykorzystaniem drewna. Dobrze wyglądają również w długich i wąskich flakonach, ponieważ ich kuliste bukiety będą eleganckim zakończeniem długiej konstrukcji wazonu. Piękne połączenia uzyskuje się, łącząc anemony z innymi wiosennymi odmianami: tulipanami, krokusami i żonkilami. Są szczególną ozdobą stołów wielkanocnych.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl