Opcje przeglądania
Kolor w kartonie
Wysokość
Nowość
Producenci
Bestsellery
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa od 800 zł.
Darmowa dostawa (Inpost Kurier) już od 800,00 zł.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Liść sztucznego storczyka

Dostępne w ofercie snaszego sklepu i hurtowni sztuczne liście storczyka oraz korzenie to wysokiej jakości produkty, które wiernie naśladują wygląd żywych elementów roślin. Wykonane są z wytrzymałego tworzywa sztucznego, (w zależności od modelu z plastiku albo satyny), które odporne są na wszelkiego rodzaju zniszczenia. Korzenie występują w dwóch wariantach: krótsze o długości 64 cm i dłuższe, które mierzą 120 cm. Natomiast liście dostępne są w pięciu różnych wariantach i wymiarach, (odpowiednio: 24 cm, 26 cm, 26 cm, 32 cm i 68 cm), dzięki temu na stronie sklepu do wyboru jest szeroka gama rozmiarów. Każdy z produktów różni się nieco kształtem liści co zapewnia ich niepowtarzalność. 

Zastosowanie

Sztuczne liście storczyka mogą mieć różnorodne zastosowania dekoracyjne. Idealnie sprawdzą się wkomponowane w kwitnącą żywą roślinę. Jeżeli połączymy sztuczne liście z łodygą storczyka osiągniemy estetyczny efekt, który wydobędzie piękno kwiatów. Będzie to gustowną ozdobą wnętrza naszego domu czy też biurowej przestrzeni w naszej pracy. Przy użyciu liści storczyka możemy także stworzyć wyjątkowe kompozycje kwiatowe takie jak stroiki, które mogą być prezentem na wiele różnych okazji takich jak np. wesele albo oficjalna impreza w lokalu. Co więcej, zztuczne liście storczyka mogą posłużyć także jako efektowne wykończenie różnorodnych bukietów. Ponadto, oprócz powyższych zastosowań, korzeniami układającymi się w efektowną girlandę możemy wypełnić przezroczyste doniczki tak aby tworzyły ze sobą spójną kombinację, w ten sposób osiągniemy efekt zagęszczenia naturalnego systemu korzeniowego rośliny. Liście sztucznego storczyka mogą także posłużyć nam jako samoistna ozdoba zarówno w minimalistycznym wnętrzu jak i tym wypełnionym po brzegi zielenią. Delikatne elementy produktu umożliwiają dowolne jego dopasowywanie do przestrzeni, dzięku temu można je dostosować do swoich potrzeb w każdych warunkach.

Zalety 

Niewątpliwie wyjątkowość oferowanych produktów wynika z wielu różnych czynników. Przede wszystkim dzięki materiałom, z których zostały wykonane liście storczyka, które odznaczają się zaletami takimi jak: plastyczność, wytrzymałość, oryginalność i dbałość o detale. Sztuczne liście na pewno przypadną do gustu wszystkim miłośnikom florystycznych ozdób, ponieważ są one wierną imitacją prawdziwych roślin, tak że w zestawieniu z zielenią tworzą idealne połączenie, które ożywi każde wnętrze.

Wyjątkowe korzyści

Wykonane z troską o szczegóły sztuczne liście i korzenie storczyka mogą być wyjątkową dekoracją nawet na kilka lat. Wiele jest korzyści płynących z zakupu dostępnych w ofercie sklepu liści. Po pierwsze, jest to gwarancja jakości i niezawodności. Po drugie, wielość zastosowań i możliwość dowolnego przearanżowania kompozycji stworzonych przy użyciu oferowanych produktów, w przeciwieństwie do łatwo zniszczalnych bukietów stworzonych z żywych kwiatów (tym sztucznym natomiast nie sposób odmówić jest długowieczności). Po trzecie, łatwość pielęgnacji i utrzymywania w czystości sztucznych liści i korzeni storczyka, które przy niewielkim nakładzie sił, dzięki sporadycznemu oczyszczaniu zachowają żywy kolor a ich różnorodne kształty będą cieszyć oko przez cały rok. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl