Producenci
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa od 800 zł.
Darmowa dostawa (Inpost Kurier) już od 800,00 zł.
Bratek na piku cały karton miks 34 cm Bratek na piku cały karton miks 34 cm
Producent: KwiatyGuzik
Cena: 638,70 zł
( 1 szt. = 1,77 zł )
Bukiecik bratek cały karton miks 24 cm Bukiecik bratek cały karton miks 24 cm
Producent: KwiatyGuzik
Cena: 272,16 zł
( 1 szt. = 3,78 zł )
zestaw
zobacz więcej
Sztuczny bratek na piku w kolorze jasno niebieskim 34 cm Sztuczny bratek na piku w kolorze jasno niebieskim 34 cm
Producent: KwiatyGuzik
Cena: 21,29 zł
( 1 szt. = 1,77 zł )
zestaw
zobacz więcej
Sztuczny bratek na piku w kolorze niebieskim 34 cm Sztuczny bratek na piku w kolorze niebieskim 34 cm
Producent: KwiatyGuzik
Cena: 21,29 zł
( 1 szt. = 1,77 zł )
zestaw
zobacz więcej

Kwiat Bratek

Bratek symbolizuje miłość i jest orędownikiem wiosny. Przyciąga uwagę dwukolorowym kwiatem, który niczym egzotyczne oko magnetyzuje i uwodzi artystycznym ukształtowaniem. Sztuczny bratek w ofercie naszego sklepu tworzą duże, okazałe kwiaty o różnych wielkościach średnicy, które wyrastają pojedynczo na długich szypułkach z kątów liści. Kielich jest pięciodziałkowy, a korona składa się z pięciu wolnych płatków. Boczne skierowane są do góry i nakrywają brzegi płatków górnych. Bratek w ogrodach uprawiany jest w ogromnej liczbie odmian. Najczęściej wykorzystuje się go do obsadzania rabat, skrzynek balkonowych oraz dekoracji okien i wejść. Jest również stosowany na kwiaty cięte – do małych bukietów i wieńców.

Kwiaty bratka są świetnym prezentem dla osób, o których często myślimy, ponieważ roślina oznacza empatię. Możemy ofiarować go osobie, która obecnie przeżywa ciężkie chwile w swoim życiu i potrzebuje wsparcia. Sztuczny bratek będzie świetnie się prezentować zarówno w domu, jak i na balkonie lub tarasie. Idealnie eksponuje kwiaty ustawiony w rozmaitych kolorach na stojakach lub w skrzynkach i donicach.

Sztuczny kwiat Bratek

Sztuczny kwiat bratka w ofercie naszego sklepu internetowego prezentuje bogatą różnorodność. Możesz go zakupić pojedynczo jako 24 cm gałązkę prezentującą 6 główek kwiatu lub jako dłuższe 34 cm gałązki z 2 kwiatami, pakowane w zestawach po 12 szt., ale także znajdziesz mieszane zestawy kolorystyczne w dwóch rodzajach – dłuższe 34 cm pakowane po 360 szt. lub krótsze – 24 cm, pakowane po 72 szt.

Sztuczny bratek dostępny jest w następujących kolorach :

  • biały 
  • fioletowy
  • bordowy
  • czerwony
  • jasnofioletowy
  • niebieski
  • jasnoniebieski
  • różowy
  • żółty
  • fuksja

Sztuczny bratek to szlachetna i dostojna wersja kwiatu, który zachowuje w sobie sielskość wiosennej rabaty. Dobrze łączy się z innymi roślinami cebulowymi – hiacyntami, tulipanami, szafirkami i żonkilami, tworząc ciekawe i różnobarwne kompozycje. Poza tym bratki zachwycają same w sobie – w metalowych wiadrach i donicach jako fantastyczne dopełnienie aranżacji wiejskiego tarasu i miejskich balkonów. Sztuczne kwiaty bratka mogą być wykorzystywane do tworzenia małych, wiosennych bukietów oraz wianków. Harmonijnie łączą się z drewnianymi elementami i koszykami, tworząc naturalne i ciekawe kompozycje florystyczne.

Bratek symbolizuje wolne myślenie, oświecenie i podkreśla mądrość. Te urocze kwiaty podkreślają ważność przemian i zwrot ku wspaniałym ideałom.

Sztuczny kwiat to doskonały dodatek wnętrz. Ich wygląd uwodzi i artystycznie dekoruje. Zapraszamy do naszego sklepu i życzymy udanych zakupów!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl