Producenci
Gałązka tui w kolorze zielonym Gałązka tui w kolorze zielonym
Producent: KwiatyGuzik
Cena: 21,49 zł
( 1 szt. = 3,58 zł )
zestaw
zobacz więcej
Jodełka oszroniona 28 cm Jodełka oszroniona 28 cm
Producent: KwiatyGuzik
Cena: 34,32 zł
( 1 szt. = 2,86 zł )
zestaw
zobacz więcej
Jodełka ośnieżona, różne rozmiary. Jodełka ośnieżona, różne rozmiary.
Producent: KwiatyGuzik
Cena: 108,48 zł
( 1 szt. = 2,26 zł )
zobacz więcej
Jodełka z szyszką, 3 rozmiary. Jodełka z szyszką, 3 rozmiary.
Producent: KwiatyGuzik
Cena: 29,64 zł
( 1 szt. = 4,94 zł )
zobacz więcej
Jodełka, 4 rozmiary. Jodełka, 4 rozmiary.
Producent: KwiatyGuzik
Cena: 27,12 zł
( 1 szt. = 2,26 zł )
zobacz więcej
Mini wianek z jodełki Mini wianek z jodełki
Producent: KwiatyGuzik
Cena: 7,53 zł
szt.
zobacz więcej

Sztuczne dekoracje roślinne w nowoczesnej odsłonie spełniają wymagania wymagających miłośników estetyki oraz elegancji. Dekoracje, wykonane ze sztucznych roślin to wyjątkowo efektowna ozdoba we wnętrzach oraz w plenerze, sprawdzająca się niezależnie od warunków atmosferycznych. Sztuczna jodełka jest często wybieranym elementem dekoracji świątecznych, doskonale pasuje do kompozycji w stylistyce leśnej, a także jako dodatek do wiązanek cmentarnych

Sztuczna jodełka w zróżnicowanej stylistyce i kolorach

Wśród produktów, dostępnych w asortymencie naszej hurtowni, gałązki ze sztucznej jodełki tworzą osobną kategorię zróżnicowanej oferty przedmiotów, odpowiednich do dekoracji ze sztucznych roślin. Jodełka w formie gałązek, girlandy, wianku, jako kompozycja gałązki z szyszkami, a także jodełka zaśnieżona i oszroniona to propozycje, cechujące się efektem prawdziwych roślin. Najwyższej jakości sztuczne jodełki, dostępne w ofercie naszego sklepu prezentują się realistycznie, a dzięki zastosowaniu nowoczesnych materiałów, poddają się dowolnemu kształtowaniu. Plastyczne, trwałe jodełki w formie ośnieżonych i oszronionych gałązek tworzą niecodzienny efekt aranżacji, szczególnie sprawdzający się w nowoczesnych wnętrzach.

Gałązki ze sztucznej jodełki podstawą dekoracji świątecznych

Jodła jest drzewem, najczęściej wybieranym do tworzenia świątecznych dekoracji. Sztuczna jodełka w formie gałązki z szyszkami tworzy doskonałą bazę dekoracji stołowej, wiszącej oraz wianków na drzwi. Doskonale sprawdzające się w użytkowaniu komercyjnym i prywatnym, gałązki sztucznej jodełki znakomicie prezentują się przy tworzeniu świątecznych dekoracji w budynkach oraz przed wejściem. Sztuczna jodełka, dostępna w naszej ofercie pozwala na dowolny dobór wielkości oraz zabarwienia dla optymalizacji profesjonalnego efektu. Gałązki sztucznej jodełki, wykonane z wysokiej jakości materiałów stanowią gwarancję długotrwałego efektu, są odporne na wilgoć, uszkodzenia mechaniczne oraz wpływ niskiej temperatury.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl