Producenci
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa od 800 zł.
Darmowa dostawa (Inpost Kurier) już od 800,00 zł.
Rabaty hurtowe

Sztuczne kwiaty w atrakcyjnej cenie, dostępne w ofercie naszej hurtowni cechują się najwyższą jakością, pozwalającą uzyskać efekt naturalnych roślin. Wysoka jakość produktów, połączona z konkurencyjnymi, niskimi cenami klasyfikuje hurtownię Kwiaty Guzik wśród firm, oferujących klientom uczciwe, przejrzyste warunki współpracy. Zależy nam na dopasowaniu oferty do potrzeb naszych klientów, dlatego dbamy o wysoką jakość asortymentu i obsługi oraz niskie ceny oferowanych produktów.

Tanie sztuczne kwiaty

Nasze sztuczne kwiaty, posiadające atrakcyjne, niskie ceny w połączeniu z nowoczesną stylistyką, wysoką jakością wykonania oraz zastosowanych materiałów to nie jedyna korzyść, która oferujemy. Dla klientów, składających duże zamówienia przygotowaliśmy zniżki, klasyfikując je w cztery progi rabatowe.

Przy zakupach za kwotę minimum 600 zł naliczamy 23% rabatu. Za zakupy na kwotę minimum 1000 zł udzielamy rabatu w wysokości 28% wartości zamówienia naszych kwiatów. Klienci, dokonujący zakupu sztucznych kwiatów na kwotę minimum 2000 zł otrzymają 31% rabatu. Dla zamówień na kwotę wyższą niż 5000 zł proponujemy rabat w wysokości 35% wartości zamówienia.

Rabaty przy hurtowych zakupach sztucznych kwiatów

  • 23% rabatu - przy zakupach za kwotę minimum 600 zł
  • 28% rabatu - przy zakupach za kwotę minimum 1000 zł
  • 31% rabatu - przy zakupach za kwotę minimum 2000 zł
  • 35% rabatu - przy zakupach za kwotę minimum 7000 zł

Tanie sztuczne kwiaty, dostępne w atrakcyjnych cenach wraz z naliczanym rabatem to oferta dla klientów, ceniących najwyższą jakość w najlepszej cenie. Wysoka jakość asortymentu oraz obsługi zamówienia sprawia, że wśród naszych klientów jest wielu stałych odbiorców, ceniących współpracę na wysokim poziomie. Zapraszamy do skorzystania z oferty, w razie wątpliwości służymy radą i pomocą w doborze produktów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl